Apie


Jei tau įdomu, kas tas Geležinė Lapė, apžiūrėti mane gali čia

Jei tau patinka Geležinės Lapės kūryba, tai padovanok sau ar kokiam kitam mielam žmogui dovanų.

Pagarbiai
Geležinė Lapė

Prašom atsižvelgti į žemiau pateikiamus perspėjimus, jei taikytina:

Šis tinklaraštis tarnauja tik švietimo (edukacijos) tikslams, nes kitokių tikslų šiandien mums nereikia. Bet koks sutapimas su realiais asmenimis, tiek gyvais, tiek mirusiais, yra grynai atsitiktinis arba negrynai. Negalioja jei draudžiama. Kai kuriais atvejais būtina sumontuoti iš dalių. Baterijas reikia įsigyti atskirai. Vartoti tik pagal nurodymus. Filmuota Lietuvoje. Jokių kitų garantijų, tiek išdėstytų raštu, tiek išreikštų netiesiogiai, nėra. Nevartoti vairuojant motorinę transporto priemonę ar sunkiąją techniką. Tai nėra pasiūlymas įsigyti vertybinius popierius. Vartoti tik paveiktame plote. Kai kuriems žiūrovams arba skaitytojams gali būti per stipru. Neantspauduoti. Daugiau informacijos kitoje lapo pusėje. Tik poilsio arba sveikatinimo tikslais. Netrukdyti. Jei simptomai kartojasi, pasikonsultuokite su šeimos gydytoju. Jokių detalių, kurias gali aptarnauti/keisti pats vartotojas, nėra. Geriausias, jei vartosite iki ant įpakavimo nurodytos vėliausio vartojimo datos. Turinys gali būti pakeistas be atskiro įspėjimo. Laikas nurodytas apytikslis. Paveikslėliuose naudojamos imitacijos. Turite teisę išjungti savo išmanųjį įrenginį dabar. Antspaudo pažeidimas reiškia, kad sutinkate su visomis sutarties sąlygomis. Naudoti tik bekelės sąlygomis.

Ši eilutė specialiai palikta tuščia.

Ši eilutė skirta dvylikai žodžių arba mažiau.

Kaip rodė per TV. Kaune gali ir nebūti. Prieš palikdami lėktuvo saloną patikrinkite bagažo lentyną virš keleivio sėdynės. Vienas dydis tinka visiems. Gali pasitaikyti vienodų lagaminų. Bėgant laikui spalvos gali išblukti. Objektai iš tikrųjų yra didesni, negu jų atspindys veidrodyje. Šviežiai išbetonuota. Laikyti sausoje, vėsioje vietoje. Nuolaidos nesumuojamos. Tik klientams, kitos transporto priemonės bus nutempiamos. Be pašto ženklo siuntos nepriimamos. Sąrašas buvo išsamus jo spausdinimo metu. Jei nėra persiuntimo nurodymų, siunta grąžinama siuntėjui. Laisvai naudoti gali tik rėmėjai. Tai nėra The Beatles. Už naudojimą asmeniniais tikslais gali būti taikomos baudos. Įdėkite diską Nr.2. Atlikite veiksmus tokia tvarka, kokia nurodyta etiketėje. Už indėlio atsiėmimą anksčiau nustatytos datos taikoma nedidelė bauda. Nerašyti žemiau šios linijos.
Krentantys akmenys. Kvito praradimo atveju taikomas didžiausias įkainis. Jūsų čekis yra sąskaita. Įdėkite spausdintuvo kasetę. Spaudo vieta. Venkite sąlyčio su oda. Tik mažatūriams automobiliams. Dezinfekuota. Spalva gali skirtis nuo pateiktosios iliustracijoje. Mažiau kalorijų.

Pasirašykite čia, tai nėra jūsų kaltės pripažinimas _____________________________

Galite būti paprašytas pateikti asmens tapatybę liudijantį dokumentą. Darbuotojai ir jų šeimų nariai naudotis negali. Atsargiai, šuo. Šou dalyviams kai kurie klausimai buvo trumpai paaiškinti prieš filmuojant. Pasiūlymas galioja tik šiandien, skambinkite dabar, jei norite būti greit aptarnautas. Laimėjimą reikia atsiimti asmeniškai. Tai nėra primygtinis raginimas pirkti. Nė nemėginkite čia statyti automobilįSvarbiausia – Kokybė! Prieš išeidami leiskite uždėti spaudą ant jūsų rankos. Naudoti tik gerai vėdinamoje patalpoje. Saugoti nuo atviros ugnies ar liepsnos. Kuponai negalioja ir nepriimami. Pasitikrinkite, ar taikomos mokesčių lengvatos. Kai kurios pavaizduotos prekės į kainą neįeina.

Kainos nurodytos be PVM. Lenkijos monetos (zlotai ir grašiai) nepriimamos.

Nerekomenduotina vaikams. Šiai laiko juostai įrašyta iš anksto. Kopijuoti ar kitaip atgaminti griežtai draudžiama. Draudžiama įsinešti alkoholinius gėrimus, įsivesti šunis ir arklius. Ančiuvių nėra, jei nenurodyta kitaip. Bandinys neparduodamas. Pateikiamas tikrasis dydis. Jūsų picą iškepsime po 10 arba po 15 minučių. Vairuotojas neturi grynųjų pinigų. Prekės ženklai pateikiami tik su tikslu identifikuoti produktą. Prašome nelankstyti, nesukioti ir neglamžyti. Intel viduje. Bilietai parduodami tik transporto priemonei visiškai sustojus. Pateikdami užsakymą telefonu būkite pasirengę padiktuoti kredito kortelės numerį. Prekės parduodamos pagal svorį, o ne pagal tūrį. Nuvažiuotų kilometrų kiekis gali nesutapti. Prašom manęs ta tema necituoti. Prašom manęs iš viso necituoti. Vaizduoklis parduodamas atskirai.

© Visos teisės saugomos. Jūs galite laisvai platinti svetainės turinį, jei nesieksite pelno. Jei sieksite, dalis jūsų pasiekto pelno priklauso Geležinei Lapei. 

Nesinaudojant ilgesnį laiką išimkite baterijas. Sąlygos gali būti keičiamos iš anksto neperspėjant. Iliustracijos gali būti šiek tiek padidintos siekiant parodyti detales. Šios atmintinės pašalinimas baudžiamas įstatymu. Plauti rankomis, džiovinti nedideliame karštyje. Neleidžiama vartoti jokių pakaitalų. Yra mažų detalių, kurias gali praryti kūdikiai. Grąžos neduodame. Šis filmas buvo pakeistas tam, kad atitiktų jūsų naudojamo vaizduoklio ekrano santykį. Galimas išankstinis pardavimas. Prekė pateikiama tokia, kokia ji yra be jokių garantijų. Skaitytojas prisiima visą atsakomybę. Atitinka lygių galimybių įstatymo reikalavimus. Turime ribotą kiekį, kol nėra užbaigtas tiekimo ciklas. Jei radote defektų, prašom grąžinti į autorizuotą aptarnavimo centrą. Skaitykite prisiimdami visą riziką. Degant raudonam šviesoforo signalui sukti į dešinę draudžiama. Nelaikyti tiesioginėje Saulės šviesoje. Saugoti nuo naminių gyvūnų ir vaikų. Prekės grąžinamos tik pateikus originalų čekį. Už automobilyje paliktus daiktus neatsakome. Vienai šeimai parduodama ne daugiau kaip viena prekė. Išankstinio apmokėjimo nereikalaujame. Pirkti prekes nėra būtina. Siunčiama atskirai tiesiai iš gamintojo. Nustatant laimėtoją jūsų dalyvavimas nebūtinas. Baterijos nereikalingos. Vartotojo instrukcija pridedama. Superherojų figūrėlės parduodamos atskirai. Jokių konservantų. Slidu kai šlapia. Vartojant dėvėkite apsauginius akinius. Užsandarinta jūsų saugumui, jei dangtelis pažeistas – neskaitykite.

Pinigai pervesti po 15:00 val. bus įskaitomi į jūsų sąskaitą kitą darbo dieną.

Prieš vartodami gerai suplakite. Prieš atlikdami kasinėjimo darbus gaukite specialų leidimą. Mes neatsakome už žalą, jei ji atsirado dėl vartojimo ar neteisingo vartojimo. Išoriniam vartojimui. Jei ašaroja akys, kyla niežulys ar džiūsta burna, nutraukite skaitymą. Visur, kur nurodytos kalorijos, turima omenyje 2000 kalorijų dieta. Venkite ekstremalių temperatūrų. Išsiregistravimo laikas iki 13 val. Venkite įkvėpti dūmus ar degimo produktus. Nelaikykite šalia stipraus magnetinio lauko. Rūkyti mūsų prekę gali būti pavojinga jūsų sveikatai. Druska, GMO, maisto dažai ar skonio stiprikliai nebuvo panaudoti gaminant produktą. Jei pateko į skrandį, nekelkite dirbtinio vėmimo, tačiau pasikonsultuokite su gydytoju. Į vakarus nuo Plungės vienu dydžiu didesnis. Pristatymas gali užtrukti iki šešių savaičių. Prašom nesiųsti grynųjų pinigų vokuose. Tik nuo 18 metų. Dėl galutinės kainos skambinkite telefonu. Garantinis aptarnavimas iki 100.000 kilometrų ridos, arba 3 metai, kas įvyks pirmiau. Nuimkite dangtelį, išmaišykite ir mėgaukitės. Šia puse į viršų. Gali būti kitų apribojimų. Gyvūnai nebuvo skriaudžiami kuriant šį tinklaraštį.


Ši eilutė panaikina visus aukščiau išdėstytus perspėjimus.